KUPPELMAJAD

Kuppelmajad

Z kuppelmaja on uus revolutsiooniline trend ehitusturul.

Kuppelmaja on üks karkassmajade variantidest, mille paigaldusel kasutatakse puulukuühendusi. Kuppelkarkassi tehnoloogiat saab rakendada nii elumaja kui ka ärimaja, kohviku või hoopis kämpingu ehitamisel. Omapärane konstruktsioon tõmbab tähelepanu ja annab suurepärase võimaluse eksklusiivse sisedisaini lahenduse leidmisel.

Miks valida kuppelmaja?

  1. Sääst — sfääri pinna pindala on minimaalne võimalikust, seega säästad ehitusmaterjalide ja kütte osas kuni 30%.
  2. Vastupidavus – talub suure reserviga arvestuslikku lume — ja tuulekoormust. Pehme bituumen katusekate, mida kasutatakse välisviimistlusena, ei nõua 50 aastate jooksul mingit lisahooldust.
  3. Soojus – kuna tarindi sees ei ole metallist elemente, ei teki sinna ka külmasildu, konstruktsiooni iseärasused aga tagavad ehitise
  4. Paigalduse lihtsus ja kiirus – kuppelmaja Z – igaüks saab hakkama. Karkassi paigaldus on suhteliselt lihtne ja see saab mõne päevadega püsti. Kuppelmaja kokkupanek võtab sõltuvalt mudelist 2 kuni 6 nädalat.
  5. Paigaldus ja viimistlus aastaringselt – paigaldus igal hooajal. Kuna karkass koosneb laiade lõigetega lühikestest elementidest, jaotub koormus ühtlaselt ning tarind ei deformeeru. Seega, viimistlemisega saab kohe algust teha.
  6. Loomevabadus – Z kuppelmaja sisekujundus ei ole kuidagi kandeseinte asukohaga kindlaks määratud, seega siseruumi saab täiesti vabalt korraldada vastavalt oma soovidele. Samuti saab kasutada erinevaid tüüpe aknaid ja uksi.

 

0f8c8b9461ec18a6476a357a9a0e4c96